Положення про приймальну комісію Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка

Положення про Апеляційну комісію Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка

План роботи приймальної комісії Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка

Рішення приймальної комісії Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка

Про розподіл обов’язків членів приймальної комісії Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка на 2016 рік.

Про затвердження складу предметних екзаменаційних та фахових атестаційних комісій, комісій для проведення співбесід, творчого конкурсу, апеляційної та предметної комісій. Про затвердження складу технічної комісії.

Про затвердження програм вступних випробувань, творчих конкурсів, програм співбесід.

Про затвердження програм вступних випробувань у центр післядипломної освіти.

Про профорієнтаційну роботу

Про зміни до правил прийому

Про внесення змін до складів предметних, атестаційних та технічних комісій.

Про затвердження розкладу вступних випробувань

Про бланкову документацію.

Список присутніх осіб на засіданні приймальної комісії

Про зміни до правил прийому

Розгляд заяв вступників на денну та заочну форму навчання, їх допуск до складання вступних випробувань та до участі в конкурсі.