Навчально-методичний відділ

Навчально-методичний відділ є основним структурним підрозділом університету, через який здійснюється організація, планування та контроль за навчальною та навчально-методичною роботою.

Навчально-методичний відділ проводить свою роботу в тісному контакті з деканатами факультетів, кафедрами, науковим відділом, відділами виховної роботи, кадрів, центром моніторингу якості освітніх послуг та сприяння працевлаштування студентів і випускників, бухгалтерією та громадськими організаціями університету.

Основні завдання навчально-методичного відділу:

- підвищення ефективності навчального процесу і якості навчання;

- наукова організація навчального процесу;

- підготовка даних і науково обґрунтованих пропозицій, які забезпечують успішне керівництво навчальним процесом на факультетах і кафедрах;

координація навчальної та навчально-методичної роботи факультетів і кафедр;

- розробка рекомендацій до перспективних планів розвитку університету;

- узагальнення підсумків, аналіз і поширення передового досвіду навчальної та навчально-методичної роботи факультетів і кафедр;

- організація та повсякденна участь у здійсненні контролю за виконанням рішень з навчальних і навчально-методичних питань вищих керівних органів і ректорату.

У процесі входження України до єдиного Європейського та світового освітнього простору діяльність навчально-методичного відділу спрямована на підвищення якості підготовки фахівців, створення умов для самореалізації студентів та забезпечення конкурентної спроможності випускників університету.Функціональні обов'язки працівників навчально-методичного відділу