Комісія із загальнообов’язкового державного соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

 

Телефон: (0352) 43-60-73

Звертатись у профком працівників  університету

 

Склад комісії

Григорук Анатолій Ананійович – голова комісії, голова профкому працівників.

Савчин Віктор Леонович – заступник голови комісії, головний бухгалтер.

Вельгач Любов Іванівна – провідний бухгалтер

Печоріна Любов Михайлівна – інженер І категорії відділу кадрів.

Гевко Галина Степанівна – бухгалтер-касир

Шаруга Тетяна Володимирівна – бухгалтер профкому працівників

Киданюк Андрій Володимирович – голова профкому студентів

Штундер Ірина Іванівна – бухгалтер профкому студентів.

 

Санаторно-курортні  та лікувальні путівки

Для отримання санаторно-курортної або лікувальної  путівки працівником необхідно звернутись до комісії соціального страхування з тимчасової втрати працездатності університету із відвідною заявою та довідкою з поліклініки форма 070.

 

Отримані путівки за 2006-2014 рр.

У 2006 році одержано 29 путівок,

У 2007 році одержано 25   путівок

У 2008 році одержано  28 путівок,

У 2009 році одержано  19 путівок,

У 2010 році одержано 26 путівок,

У 2011 році одержано 5 путівок.

У 2012 році одержано 19 путівок.

У 2013 році одержано 44 путівок.

У 2014 році одержано – 57 путівок .

На 2015 рік путівок не передбачено.

Роз’яснення щодо роботи Фонду соціального страхування

Виконавча дирекція Тернопільського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності повідомляє, що 1 січня 2015 року набрав чинності Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці”, яким передбачено реорганізацію та злиття Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України та утворення Фонду соціального страхування України.

Вищенаведеним Законом передбачено, що за страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності надаються такі види матеріального забезпечення, як: допомога по тимчасовій непрацездатності внаслідок захворювання або травми, не пов’язаної з нещасним випадком на виробництві (включаючи догляд за хворою дитиною, догляд за хворим членом сім’ї, догляд за дитиною віком до трьох років або дитиною-інвалідом віком до 18 років у разі хвороби матері або іншої особи, яка доглядає за цією дитиною); допомога по тимчасовій непрацездатності у разі карантину, накладеного органами санітарно-епідеміологічної служби, у випадку тимчасового переведення застрахованої особи відповідно до медичного висновку на легшу, нижчеоплачувану роботу, у разі протезування з поміщенням у стаціонар протезно-ортопедичного підприємства; допомога по вагітності та пологах; допомога на поховання (крім поховання пенсіонерів, безробітних та осіб, які померли від нещасного випадку на виробництві) та такі соціальні послуги, як оплата лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортного закладу після перенесених захворювань і травм.

Забезпечення оздоровчих заходів (оплата путівок на санаторно-курортне лікування застрахованим особам та членам їх сімей, до дитячих оздоровчих закладів, утримання санаторіїв-профілакторіїв, фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл, надання соціальних послуг у позашкільній роботі з дітьми, у тому числі придбання дитячих новорічних подарунків) даним Законом не передбачено.

Допомога по тимчасовій непрацездатності, як і раніше виплачується застрахованим особам залежно від страхового стажу.

Однак, з 1 січня 2015 року застрахованим особам, які мають страховий стаж до трьох років допомога надається в розмірі 50 відсотків середньої заробітної плати (доходу), від трьох до п’яти років - 60 відсотків середньої заробітної плати (доходу), від п’яти до восьми років - 70 відсотків середньої заробітної плати (доходу).

Розмір допомоги для осіб, які мають страховий стаж понад вісім років, не змінився і становить 100 відсотків середньої заробітної плати (доходу).

Також Законом встановлено, що сума допомоги по тимчасовій непрацездатності та допомоги по вагітності та пологах в розрахунку на місяць не повинна перевищувати розміру максимальної величини бази нарахування єдиного внеску, з якої сплачувалися страхові внески до Фонду (на даний час максимальна величина бази нарахування єдиного внеску становить 20706 грн.). Крім того, сума допомоги по вагітності та пологах у розрахунку на місяць не може бути меншою, ніж розмір мінімальної заробітної плати, встановленої на час настання страхового випадку (на 01.01.2015р. - 1218 грн.).

Крім того, Законом встановлено обмеження, щодо розміру допомоги по тимчасовій непрацездатності, допомоги по вагітності та пологах для застрахованих осіб, які протягом дванадцяти місяців перед настанням страхового випадку мають страховий стаж менше шести місяців.

Матеріальне забезпечення, передбачене цим Законом, виплачується у разі, якщо звернення за його призначенням надійшло не пізніше дванадцяти календарних місяців з дня відновлення працездатності, встановлення інвалідності, закінчення відпустки у зв’язку з вагітністю та пологами, смерті застрахованої особи або члена сім’ї, який перебував на її утриманні.

Відповідно до Прикінцевих та перехідних положень Закону до завершення заходів, пов’язаних з утворенням Фонду соціального страхування України та його робочих органів, виконання функцій та завдань, передбачених цим Законом, забезпечують робочі органи Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

 

Menu
Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси