Директор студентського містечка

Миськів Анатолій Володимирович

Народився 2 листопада 1963 року в селі Козина Гусятинського району Тернопільської області.

У 1981 році закінчив Скалатську СШ, у 1982р. з відзнакою Кам'янець-Подільське ТУ. 1982-1984рр. - служба в армії. В 1984р. вступив на підготовче відділення до Тернопільського державного педагогічного інституту на природничий факультет за спеціальністю "географія та біологія".

Навчаючись в інституті був одним із ініціаторів впровадження студентського самоврядування. З 1986р. працював комендантом гуртожитку №3. З 1994р. до сьогоднішнього часу працює директором студентського містечка ТНПУ ім. В.Гнатюка.

Посадові обов'язки директора студентського містечка:

1.Забезпечує функціонування гуртожитків згідно правил та норм.

2.Контролює забезпечення гуртожитків технічним, обслуговуючим персоналом згідно штатного розпису.

3.Здіснює заходи по покращенню житлових, культурно-побутових умов в гуртожитках, забезпечує своєчасне проведення заходів по ліквідації виявлених недоліків.

4.Забезпечує виконання внутрішнього розпорядку в гуртожитках, виконання жителями гуртожитків і працівниками правил техніки безпеки і протипожежної техніки.

5.Проводить поселення в гуртожитки студентів, згідно затверджених норм.

6.Здіснює заходи по забезпеченню паспортного і перепусткового режиму в гуртожитках.

7.Несе відповідальність за збереження будівель, обладнання та інвентаря гуртожитків.

8.Вносить в ректорат пропозиції про нагороду працівників студмістечка та студентів.