Писарчук Оксана Тарасівна    


     Писарчук Оксана Тарасівна


       
Кандидат педагогічних наук, доцент

Заступник декана
факультету педагогіки і психології 
(відділення "Початкова освіта.
Дошкільна освіта. Менеджмент")


Викладач кафедри педагогіки і методики початкової та дошкільної освіти


  mail: pysarchukoksana04@gmail.com


Профіль GoogleScholar 

               ORCID


Народилася в м.Підволочиськ Тернопільської області. У 2005 році вступила на факультет підготовки вчителів початкових класів Тернопільська національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

 У 2010 році закінчила з відзнакою Інститут педагогіки і психології за спеціальністю "Початкове навчання" та здобула кваліфікацію магістра педагогічної освіти, викладача дисциплін початкового навчання, вчителя англійської мови.


2009-2010 рр. працювала художнім керівником у відділі виховної роботи Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. 


З  жовтня 2010 року працює  асистентом  кафедри природничих і математичних дисциплін інституту педагогіки і психології відділення "Початкова освіта" (зараз кафедра педагогіки і методики початкової та дошкільної освіти).


З 2011 року є аспірантом кафедри педагогіки інституту педагогіки і психології.Проводить практичні та лабораторні заняття з педагогічних технологій, методики навчання математики та трудового навчання  в початковій школі, методик дошкільної освіти. Розробила інтерактивний навчально-методичний комплекс із даних навчальних дисциплін. 


У 2016 р. захистила кандидатську дисертацію на тему: «Підготовка майбутнього вчителя початкової школи до організації освітньо-розвивального середовища». У спеціалізованій вченій раді Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. 


Сфера наукових інтересів
 

Проблематика підготовки фахівців щодо організації освітньо-розвивального середовища початкової школи та дошкільних навчальних закладах.

Menu
Приймальна комісія
Тел. (098) 416-65-93 Тел. (0352) 53-39-58
Email: pk@tnpu.edu.ua

Гаряча лінія
Тел. (0352) 43-58-80 Email: pravo@tnpu.edu.ua
Ресурси