В студії телеканалу Тернопіль1  науковці географічного факультету

Питання, які стосуються екології, які стосуються життя людей – це питання № 1. Любомир Царик, доктор географічних наук, професор, завідувач кафедри геоекології і методики викладання екодисциплін Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка та Ігор Кузик, аспірант кафедри геоекології і методики викладання екодисциплін ТНПУ окреслюють екологічні проблеми нашого регіону, їх причини, можливі наслідки невирішення екопроблем тощо.
(Дивитись повне відео за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=-TZxQuAoAZE&t=9s)

ТНПУ ім.В.Гнатюка вітає свою аспірантку  із здобуттям іменної стипендії!

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка вітає Горин Оксану Ігорівну, аспірантку третього року навчання кафедри ортопедагогіки  і фізичної реабілітації (спеціальність 091-біологія) із призначенням академічної стипендії імені М.С.Грушевського на 2019/2020 навчальний рік.

Бажаємо невпинно розвиватись та досягати нових наукових вершин!

Оксана Горин

Академічна стипендія імені М.С. Грушевського призначається студентам та аспірантам державних  вищих навчальних закладів III-IV рівня акредитації денної форми навчання, які найбільше відзначилися в навчальній та науковій роботі, починаючи з другого курсу.

Джерело: https://mon.gov.ua/storage/app/media/akredytatsiya/2019/10/1321-vid-22102019.pdf

Аспірантка ТНПУ ім.В.Гнатюка в програмі "Розмови про важливе"

В студії Т1 Новини аспірантка кафедри української мови та методики її навчання ТНПУ ім.В.Гнатюка Юлія Костюк. Історія успіху: Юлія розкриває секрети, як отримати 200 балів на ЗНО.

Аспірантка ТНПУ ім.В.Гнатюка отримала академічну стипендію
Кабінету Міністрів України

Вітаємо аспірантку кафедри української мови та методики її навчання Юлію Костюк з призначенням академічної стипендії Кабінету Міністрів України на 2019/20 навчальний рік.

Кафедра української мови та методики її навчання

Аспірантка ТНПУ Оксана Горин -
член Галузевої експертної ради
 Національного агентства із забезпечення  якості вищої освіти

7 квітня 2020 р. відбулося онлайн засідання Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Серед інших питань, Національне агентство розглянуло результати дообрання до Галузевих експертних рад. До п’ятнадцяти Галузевих експертних рад, в яких були вакансії, обрано 20 осіб, з них – 5 здобувачів освіти, 3 роботодавців, 12 науково-педагогічних працівників.

До ГЕР увійшли представники закладів вищої освіти різних регіонів України (Полтава, Івано-Франківськ, Київ, Тернопіль, Одеса, Львів, Херсон, Чернігів, Дніпро) з державних (переважно національних) та приватних закладів вищої освіти. Важливо, що був повністю сформований склад 28 Галузевої експертної ради (Публічне управління та адміністрування).

Одним із новообраних експертів стала аспірантка нашого університету – Оксана Горин (спеціальність 091 Біологія), яка тепер входить до галузевої експертної ради з галузі знань 09 «Біологія» як представник здобувачів вищої освіти.

Оксана Горин вітання

Вітаємо Оксану Горин!

Впевнені, що Оксана Горин впорається з покладеними на неї обов'язками та поставленими завданнями і в недалекому майбутньому ми будемо пишатися результатами її роботи!

Ми – найкращі!!!, а Ви з нами?

Г.І.Фальфушинська

Онлайн-семінар молодих науковців -
важлива ініціатива історичного факультету ТНПУ

У вівторок, 7 квітня 2020 р., відбувся науковий онлайн-семінар "Наукові дослідження: сучасний стан та перспективи".

Учасниками стали:
-  ректор Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка доктор філософських наук, професор Буяк Б.Б.,
- завідувач кафедри історії України, археології та спеціальних галузей історичних наук, доктор історичних наук, професор Бармак М.В.,
- доктор історичних наук, доцент Старка В.В.,
 а також аспіранти: Богдан Баран, Юрій Петрик, Роман Пирожишин, Ярослав Балан, Василь Ковбаса, Андрій Стойків і Володимир Козюпа.

Конструктивна розмова онлайн

Зустріч проводилася на базі онлайн-платформи. Учасники онлайн-семінару обговорили наукові напрацювання аспірантів згідно з темами їхніх дисертаційних досліджень, а також визначили подальші перспективи.

За підсумками першої зустрічі домовлено про продовження такої співпраці, котра стала важливою ініціативою в період карантину, а також про розширення у майбутньому кількості учасників.

Аспірант історичного факультету
Богдан Баран