Інноваційний семінар для вчителів початкової школи провели в ТНПУ ім.В.Гнатюка (ФОТО)

Інноваційний семінар

для вчителів початкової школи

провели в ТНПУ ім.В.Гнатюка

У контексті Концепції «Нової української школи» відбувся семінар для вчителів початкових класів Тернопільської комунальної загальноосвітньої школи № 16 ім.В.Левицького, який був проведений викладачами кафедри інформатики і методики її викладання та кафедри педагогіки і методики початкової та дошкільної освіти й студентами факультету педагогіки і психології відділення «Початкова освіта». Під час семінару було представлено проекти, виконані студентами під час проходження комп’ютерної практики з дисципліни «СІТ навчання» під керівництвом доцента кафедри інформатики і методики її викладання ТНПУ імені Володимира Гнатюка О.Й.Карабін.

Учасниками семінару також були: доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки і методики початкової та дошкільної освіти О.І.Янкович, доктор педагогічних наук, доцент кафедри інформатики і методики її викладання О.Я.Романишина, кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри інформатики і методики її викладання С.В.Мартинюк.

Проведений семінар засвідчив, що лише при співпраці усіх ланок освіти можливе якісне досягнення результатів, закладених у Концепції «Нової української школи».

О.В.Басіста

виступ професора Янкович О.І.

Виступ професора Янкович О.І.

учителі початкових класів ЗОШ №16
Учителі початкових класів ЗОШ №16
виступ учителя початкових класів ЗОШ № 16 Л.І.Роговської
Виступ учителя початкових класів ЗОШ № 16 Л.І.Роговської