ЗМІ про нас. ФК "Тернопіль-Педуніверситет" здобув бронзу на "Кубку Патріотів"
ЗМІ про нас

ФК "Тернопіль-Педуніверситет"

здобув бронзу на "Кубку Патріотів"

16-17 листопада на Київщині пройшов студентський "Кубок Патріотів". Змагання зібрали чотирьох представників Студентської ліги України, серед яких був і чинний чемпіон ФК "Тернопіль-Педуніверситет". Наші земляки з честю проявили себе на змаганнях, виборовши почесне третє місце, повідомляє ФФТО.

Як повідомив нам головний тренер тернопільської команди Василь Івегеш, у півфінальному матчі жереб звів його команду з київським СК "КНТЕУ-Меркурій". Програючи по ходу матчу 0:2, наші земляки зуміли звести основний час матчу внічию – 2:2. Спочатку Ігор Гатала блискучим пострілом зі стандарту відновив інтригу в матчі. А на 80-й хвилині мети досяг удар Івана Когута з лінії штрафного майданчика. Був шанс у чинного чемпіона України вирвати перемогу, втім тернополяни не реалізували вихід віч-на-віч.

У серії післяматчевих пенальті фортуна посміхнулася киянам. Не реалізували свої удари з одинадцятиметрової позначки Артур Дорі та Ігор Гатала, тим самим тернополяни поступилися суперникові 4:5.

У матчі за третє місце ФК "Тернопіль-Педуніверситет" зустрівся з ФК "Юнга-Морська академія" (Одеса) і переміг завдяки єдиному голу на початку зустрічі Андрія Різника.

Тернополяни за третє призове місце отримали красивий  кубок, а четверо його гравців – Андрій Різник, Юрій Савка, Роман Волохатий та Роман Левицький потрапили на олівець тренеру студентської збірної України Будніку

.