Візит представників Федерації обмінів «Франція-Україна» (FEFU) у ТНПУ ім. В. Гнатюка

17 листопада 2017 року у Тернопільському національному педагогічному університеті імені В. Гнатюка з офіційним візитом перебувала делегація Федерації «Обміни Франція–Україна» (ФОФУ).

Представники делегації зустрілися з проректором з наукової роботи та міжнародного співробітництва Буяком Богданом Богдановичем, деканом факультету іноземних мов Кебало Миколою Степановичем.

Під час зустрічі обговорювалися питання співпраці університету та Федерації обмінів Франція–Україна, розширення можливостей активізації співробітництва між вищими навчальними закладами, популяризації французької мови та програми академічної мобільності студентів та викладачів для отримання закордонного педагогічного досвіду, що є одним з найбільш пріоритетних напрямів міжнародної діяльності нашого університету.
Представники федерації провели презентацію своєї організації та стажувань для студентів та викладачів факультету іноземних мов.

Федерація «Обміни Франція-Україна» (FEFU) пропонує проходити різні види практик за кордоном, а саме: лінгвістичні, країнознавчі, професійні стажування для студентів, а також лінгвістичні, педагогічні та науково-дослідницькі стажування для викладачів.
Під час перебування студенти ознайомлюються з культурою Франції, традиціями та історією, опановують свою професію чи спеціалізацію на підприємствах і у школах.

Викладач кафедри романо-германської філології
Пежинська Ольга Михайлівна