На факультеті педагогіки і психології першокурсники звітували про проходження практики

На факультеті педагогіки і психології

першокурсники звітували

про проходження практики

Сьогодні на факультеті педагогіки і психології відбулася звітна конференція студентів групи СР-11 про проходження ознайомлюючої практики.

Майбутні соціальні працівники представили своє бачення професії,  яку обрали, а також тих 16 державних та громадських структур і організацій, що надають соціальні послуги громадянам м. Тернополя й Тернопільської області, які вони змогли відвідати протягом двох тижнів практики.

Практика цьогоріч вперше була організована у формі гри "Квест". За умовами гри студенти, що були поділені на дві команди, повинні були самостійно знайти службу чи установу, вивчити її структуру, дослідити основні функції та виконати творчі завдання у кожній установі. Саме така форма організації практики у формі гри допомогла активізувати групову творчість, згуртувала студентів, розширила їх кругозір у сфері майбутньої професійної діяльності.

Обидві команди представили цікаві презентації та креативно підійшли до виконання усіх практичних завдань, які їм були запропоновані. Викладачі, які були запрошені, відзначили суттєві позитивні зміни у самосвідомості студентів-першокурсників.

Кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи

Керівник практики доц. Калаур С.М та заступник декана Чайковська Г.Б.

Звітує І команда

ІІ команда звітує про результати ознайомлюючої практики

Стінгазета про цікаві моменти практики

Усі учасники звітної конференції