Магістрантка історичного факультету провела лекцію до 4-ої річниці Революції Гідності (ФОТО)

Магістрантка історичного факультету

провела лекцію

до 4-ої річниці Революції Гідності

21 листопада магістрантка історичного факультету  Ганна Леськів провела лекцію до 4-ої річниці Революції Гідності для студентів Тернопільського коледжу харчових технологій і торгівлі. Ганна зосередила увагу на кожному важливому дні перебігу революцій в Україні в цілому, та у Тернополі зокрема, адже була безпосереднім учасником  Євромайдану у Тернополі. Атмосфера в аудиторії панувала невимушеною, студентки задавали уточнюючі запитання.

Ганна Леськів:
«Взагалі, основним завданням я бачила не так висвітлити події Євромайдану, як показати роль студентства в подіях державного значення. Адже, по суті, Революція Гідності почалась саме із студентської підтримки європейського вектору у зовнішніх політиці України. Тому, студентська активність реально може змінити державу. Це показала як Революція на граніті 1990 року, так і сучасна нам Революція Гідності.»

Таким чином, події листопада 2013 – лютого 2014 років стали переломними за весь період незалежності України. Ми повинні не лише пам’ятати це, вшановувати Героїв Небесної Сотні та героїв АТО, але й боротись далі: чесно і сумлінно виконувати свою щоденну праці та бути активним у громадсько-політичному житті міста й країні.

Учасники заходу до до 4-ої річниці Революції Гідності
 Учасники заходу до до 4-ої річниці Революції Гідності

Розповідь про повалення пам'ятника Леніну на бульварі Шевченка в Києві

Ганна Леськів разом зі студентами Тернопільського коледжу харчових технологій і торгівлі.
Ганна Леськів разом зі студентами Тернопільського
коледжу харчових технологій і торгівлі