Викладачі ТНПУ ім. В. Гнатюка відвідали військовослужбовців окремої 44-ї артилерійської бригади

Із подарунками та літературою до військовослужбовців Тернопільської окремої артилерійської бригади оперативного командування "Захід" в рамках програми "Олімпійська книга" навідались перший заступник Тернопільського обласного відділення Національного олімпійського комітету України Віталій Ігнатенко, голова Тернопільського обласного відділення Олімпійської академії України, завідувач кафедри фізичного виховання ТНПУ ім. В. Гнатюка, доцент Андрій Огнистий та голова "Спілки офіцерів" в Тернопільській області, асистент кафедри здоров'я людини, фізичної реабілітації та безпеки життєдіяльності ТНПУ ім. В. Гнатюка Олександр Варакута.

Учасники візиту провели зустріч з особовим складом та командуванням військової частини. У ході зустрічі військовослужбовцям передали комплект плакатів «Видатні олімпійці України», збірки науково - популярної літератури на олімпійську тематику, футбольні та баскетбольні м’ячі.

Під час відвідування спортивного залу військових було обговорено шляхи співпраці між обласним відділенням Національного олімпійського комітету України та представниками Тернопільської окремої артилерійської бригади. Командир бригади полковник Сергій Баранов подякував за подарунки та висловив надію, що дані книги стануть гарним доповненням бібліотеки військової частини, ознайомлять військовослужбовців з олімпійськими цінностями та історією олімпійського руху в Україні.

особовий склад 44 окремої артилерійської бригади  Збройних сил України (скорочено 44 ОАБр) м. Тернопіль

– з ліва на право : Олександр Варакута - голова Тернопільської обласної організації «Спілка офіцерів України», викладач ТНПУ ім. В.Гнатюка; Віталій Інгатенко - заступник Тернопільського обласного відділення Національного олімпійського комітету України; полковник Сергій Баранов - командир 44ОАБр; Андрій Огнистий – завідувач кафедри фізичного виховання, факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка;  представник 44ОАБр.

Вручення подарунків: книги олімпійської тематики, волейбольні, баскетбольні м’ячі, плакати Національного олімпійського комітету України представнику 44 ОАБр.

Спілкування з представниками 44ОАБр.

Книги Національного олімпійського комітету