На факультеті філології і журналістики відбулися батьківські збори

18 листопада на факультеті філології і журналістики в 179 ауд. відбулася зустріч з батьками першокурсників. У зборах брали участь декан факультету, доктор філологічних наук, професор Вільчинська Тетяна Пилипівна, заступник декана з навчальної роботи, кандидат наук із соціальних комунікацій Синоруб Галина Петрівна та заступник декана з виховної роботи, кандидат філологічних наук, доцент Свистун Ніна Олександрівна, завідувач кафедри журналістики, доктор філологічних наук, професор Поплавська Наталія Миколаївна. Серед присутніх були куратори академічних груп: Панчук Галина Дмитрівна, Пігур Мирослава Василівна, Царик Надія Володимирівна.
Також на зборах виступила медичний працівник університету, яка звернула батьківську увагу на найпоширеніші захворювання та можливості їх запобігання.

Декан факультету Вільчинська Тетяна Пилипівна розповіла про адаптацію першокурсників в університеті загалом і навчанні зокрема. Згодом батьки мали змогу поспілкуватися з кураторами груп та викладачами. Вони ознайомилися з успішністю своїх дітей і отримали відповіді на усі питання, які їх цікавили.

Підсумком батьківських зборів став святковий концерт у виконанні першокурсників. Студенти присвятили вірші та пісні батькам, продемонструвавши свої таланти, і вкотре показали, що студентське життя- це не тільки навчання. На завершення свого виступу першокурсники підготували відеопрезентацію про перші місяці свого перебування в університеті.
Студентка групи УФ-21
Марія Синичка
Декан факультету філології і журналістики Вільчинська Тетяна Пилипівна на зустрічі із батьками першокурсників

Декан факультету, доктор філологічних наук, професор Вільчинська Тетяна Пилипівна та завідувач кафедри журналістики, доктор філологічних наук, професор Поплавська Наталія Миколаївна