Студенти факультету філології і журналістики достойно представили наш університет на «СтудДобі»

Студенти факультету філології і журналістики цьогорічний Міжнародний день студента провели на «СтудДобі», яку вже п’ятий рік постіль організовує молодіжна організація «Файне місто». Участь у «СтудДобі» - це гарний спосіб драйвово та креативно відсвяткувати  День студента. Актуальність цього  заходу полягає в організації в місті цікавого дозвілля та формуванні молодої інтелектуальної еліти.

Учасниками були  5 команд із  ТНПУ, ТНЕУ, ТДМУ та команда з Бучацького коледжу. Наша команда – «Збірна ФІЖУ», до якої увійшли Синичка Марія, Полиняк Марія, Романюк Віта, Джумак Ірина, Думін Уляна-Марія, Ковальчук Ірина, Синявська Олександра.

Студенти прослухали тренінг «Мотивація» Василя Томчишина, лекцію Сергія Надала «Що таке самоврядування?» про те, якою депутат і громадський активіст Назар Зелінка бачить ідеальну комунікацію влади та громади. Потім команди розподілили в двох напрямках : моніторинг та адвокація і проектний менеджмент. Перші прослухали тренінг Рустама Ергешова «Методи впливу», виступ Марії Іщенко, яка поділилася знаннями про поширення та доступ до публічної інформації. Другі відвідали тренінг Василя Томчишина «Командотворення», де отримали інформацію, як з ідеї зробити проект та знайти ресурси для його реалізації. Максимум практики та корисних порад.

Крім того, що ми дізналися багато для себе нового і дуже цікавого, також навчилися грати "Мафію", а  ввечері насолоджувалися  виступом гурту "Джорджія". Після такого насиченого дня нас чекала безсонна ніч, де ми мали створити  власний проект, який можна реалізувати у нашому місті.
Свій проект ми запропонували для людей з особливими потребами і назвали "Повір у себе". Студенти  настільки захопилися цією ідеєю, що планують допрацювати проект і надіслати його на конкурс.

Тому я з впевненістю можу сказати, що цьогорічний День студента ми провели з користю для себе і на наступний рік плануємо знову брати участь у «СтудДобі».

Студентка групи УФ-21
Синичка Марія

Учасниця команди "Збірна ФІЖУ" Думін Уляна

Виступ гурту "Джорджія"