Молодіжний хор факультету мистецтв ТНПУ ім.В.Гнатюка став переможцем обласного фестивалю-конкурсу духовної музики! (ФОТО)

Молодіжний хор факультету мистецтв

ТНПУ ім.В.Гнатюка

став переможцем обласного фестивалю-конкурсу

духовної музики!

25 листопада у Тернопільській обласній філармонії відбувся ІІ-ий обласний фестиваль-конкурс духовної музики «Тебе оспівуємо, Тебе благословимо…»

Диплом Лауреата  ІІ премії обласного фестивалю-конкурсу духовної музики «Тебе оспівуємо, Тебе благословимо…»

Вітаємо переможців, Лауреата ІІ премії -  Молодіжний хор факультету мистецтв Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка, художній керівник  – Галина Місько, диригент – магістрантка факультету мистецтв  Іванна Волохата (клас викладача – Місько Г.С.), концертмейстер – Ігор Мержиєвський!

У виконанні Молодіжного хору прозвучали духовні хорові твори «Благослови» Джулі Кновла та «Sanchtus» з «Маленької джазової меси» Sanchtus Боба Чілкота.

Оцінювало учасників  фестивалю-конкурсу високоповажне журі, головою  якого  був  заслужений діяч мистецтв України, професор Цигилик Олег Іванович.

Диплом Лауреата  ІІ премії обласного фестивалю-конкурсу

духовної музики «Тебе оспівуємо, Тебе благословимо…»

Бажаємо Молодіжному  хору Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка та його художному керівнику – Галині Місько подальших творчих злетів, підкорення нових вершин хорового мистецтва та багато перемог у різноманітних конкурсах!

Деканат факультету мистецтв
та колектив кафедри музикознавства
та методики музичного мистецтва

Голова журі - заслужений діяч мистецтв України, професор  Олег Цигилик, художній керівник  – Галина Місько, диригент – магістрантка факультету мистецтв  Іванна Волохата