Благодійний ярмарок на географічному факультеті (ФОТО)

Благодійний ярмарок

на географічному факультеті

У Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка, на географічному факультеті відбувся благодійний ярмарок, мета якого – зібрати кошти на лікування для Олега Павловича Садовника. Студентська громада та викладацький колектив вважають, що якщо хорошого друга, чудового викладача і завжди життєрадісну людину спіткали важкі життєві випробування, він однозначно потребує підтримки.

Організаторами заходу виступили студенти факультету, участь у ньому взяли і викладачі. Від груп факультету були представленні різноманітні смаколики, фрукти і гарячі напої.

Продукція на ярмарку Смаколики

Продукція і смаколики на ярмарку

Ярмарок своєю участю підтримали профспілковий комітет студентів та студентський уряд університету. Також організатори заходу завітали на декілька кафедр і до кількох деканатів інших факультетів із пропозицією придбання смаколиків для благородної мети. Всі радо долучились до акції.

. Підготовчий етап
 Підготовчий етап

Хід ярмарку

Студентський колектив та викладачі факультету висловлюють щиру вдячність усім гостям ярмарку за позитивний настрій та небайдужість. Всі зібрані кошти були перераховані на рахунок Олега Садовника.

Привабливі смаколики

Прохання усіх небайдужих долучатися до збору коштів, оскільки він ще триває.

Картка Приватбанку 5168 7427 0576 2957
Садовник Лілія Михайлівна (дружина)
.

Біняшевська О.О.,