Викладачі кафедри практичної психології взяли участь у тренінгах та майстер-класах (ФОТО)

Викладачі кафедри практичної психології

взяли участь у тренінгах та майстер-класах

Викладачі кафедри практичної психології дбають про свій професійний та особистісний розвиток.

Минулого тижня  професорсько-викладацький склад кафедри та студенти взяли участь у науково-практичній конференції «Крижане серце: особистість і стосунки», навчальному семінарі «Психосоматика у руслі позитивної психотерапії», курсі тренінг-семінарів «Психологія статі і сексуальності», майстер-класі «Емоційний інтелект і персональна ефективність».

Приємно, що курс тренінг-семінарів «Психологія статі і сексуальності» відбувся за активної участі кандидата психологічних наук, доцента кафедри практичної психології Галини Мирославівни Свідерської та підтримки молодіжного об’єднання «Успішна молодь».  Ідея втілилася завдяки креативній та працьовитій команді, в яку входять студенти факультету педагогіки та психології.

Під час проведення  тренінг-семінарів автором було здійснено наукове визначення психологічних особливостей чоловічої і жіночої статі, обґрунтовано правильні моделі поведінки чоловіка і жінки, також учасники отримали відповідь на питання як поводитися у тих чи інших ситуаціях та яких запитань кращу уникати у спілкуванні між чоловіком та жінкою. Учасники відзначили важливість проведення таких заходів в майбутньому.

Під час конференції «Крижане серце: особистість і стосунки» на базі Тернопільського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів присутні мали можливість взяти участь у майстер-класах «Чарівний світ піску», «Кристал Пезешкіана у твоїх стосунках», відвідати майстерню з бодинаміки, лекцію «Алекситимія. Дослідження заблокованих емоцій у дітей», послухати доповідь з дискусією «Психоз і его». У межах конференції учасники обговорили широкий спектр питань, пов’язаних із діяльністю психолога.

На майстер-класі «Емоційний інтелект і персональна активність» учасники ознайомилися з темою емоційного інтелекту та можливостями  його прояву у різних сферах життя. Також присутні оцінили власний рівень розвитку окремих складових емоційного інтелекту.

Участь у заходах підтверджено сертифікатами.

Кафедра практичної психології

З психоаналітиком, членом УСП Володимиром Пришляком,
З психоаналітиком, членом УСП Володимиром Пришляком

На майстер-класі Емоційний інтелект і персональна ефективність