Запрошуємо до участі у семінарі "Пошук фінансування для досліджень українських вчених: гранти Державного фонду фундаментальних досліджень та програма підтримки науки та інновацій "Горизонт 2020"

7 грудня 2017 року в 11.00 на базі факультету іноземних мов ТНПУ ім. В. Гнатюка (ауд. 178) відбудеться семінар "Пошук фінансування для досліджень українських вчених: гранти Державного фонду фундаментальних досліджень та програма підтримки науки та інновацій "Горизонт 2020" за участю представників двох національних контактних пунктів програми: "Європа у світі, що змінюється: інноваційні, інклюзивні та розумні суспільства", "Безпечні суспільства: захист свободи та безпеки Європи та її громадян (Національний університет "Києво-Могилянська академія"),  «Європейська Рада Досліджень» (Державний фонд фундаментальних досліджень).

На семінарі ви дізнаєтесь про програму підтримки науки та інновацій "Горизонт 2020", зокрема про умови та форми участі у ній, актуальні конкурси на 2018-2019 рр. Окрім того, будуть висвітлені конкурси Державного фонду фундаментальних досліджень, в тому числі гранти Президента для молодих учених.

“Горизонт 2020” – це найбільша програма з досліджень та інновацій, яка є “відкритою для світу”. Це означає, що дослідники, університети, науково-дослідні організації, компанії та неурядові організації з усього світу можуть подати заявку на участь у конкурсах. Розпочаті сьогодні конкурси – це значні інвестиції у розмірі 30 мільярдів євро. Що є надзвичайним приводом для наукових громад та новаторів скористатись можливостями наданими програмою “Горизонт 2020”, співпрацюючи з партнерами з країн ЄС, країн, що є асоційованими до “Горизонт 2020” та інших країн у сферах, що становлять спільний інтерес.