Профорієнтаційна робота кафедри  практики англійської мови та методики її викладання ТНПУ ім.В.Гнатюка (ФОТО)

Профорієнтаційна робота

кафедри

практики англійської мови

та методики її викладання

ТНПУ ім.В.Гнатюка

У листопаді 2017 року викладачі кафедри практики англійської мови та методики її викладання ТНПУ ім. В. Гнатюка Бабій Л.Б., Клименко А.О. та Ладика О.В. відвідали спеціалізовані школи та гімназії Тернопільської області, де провели інтерактивний семінар “Cooperative Learning in the Classroom” для вчителів та старшокласників.

Викладачі кафедри розповідають про особливості вступної кампанії у ТНПУ ім. В. Гнатюка

Викладачі кафедри розповідають про особливості вступної кампанії у ТНПУ ім. В. Гнатюка

Семінар спрямований на популяризацію вивчення іноземних мов як запоруки успішної професійної самореалізації майбутніх випускників шкіл. Метою заходу було інформування школярів про особливості цьогорічної вступної кампанії та можливості навчання на спеціальності «Середня освіта» факультету іноземних мов, а також профорієнтація серед старшокласників.

Про переваги навчання на факультеті іноземних мов

Викладачі провели майстер класи «Learning English is Fun», на яких застосовували інтерактивні методи навчання, а саме TPR (Total Physical Response) методи для групування учнів, роботи у групах та командах, елементи TBL (Team-Based Learning) для виконання групового міні проекту, обговорення, висловлення власних вражень, емоцій та сподівань.

Старшокласники апробують інтерактивні методи навчання

Вчимося вчитися разом

Були організовані круглі столи із вчителями англійської мови «Школа – університет: співпраця заради успіху».

Співпраця заради успіху

Викладачі також демонстрували відео презентацію: «Переваги навчання на факультеті іноземних мов ТНПУ ім. В. Гнатюка» та проводили бесіди з профорієнтації із учнями.

Під час візитів було налагоджено контакти для подальшої співпраці зі школами області у формі проведення методичних семінарів для вчителів та інтерактивних заходів для учнів.

Щиро вдячні адміністраціям, колективам та учням за теплий прийом!

Викладач кафедри практики англійської мови
та методики її викладання
канд. філол. наук Ладика О. В.