Дев’ятий відкритий кубок з бадмінтону спортивного клубу ТНПУ ім.В.Гнатюка присвятили Дню Збройних Сил України (ФОТО)

Дев’ятий відкритий кубок з бадмінтону

спортивного клубу ТНПУ ім.В.Гнатюка

присвятили Дню Збройних Сил України

Традиційно 3 грудня 2017 року у спортивному залі педагогічного університету за сприяння профспілкового комітету працівників ТНПУ ім.В.Гнатюка (голова Григорук А.А.) та Тернопільського обласного відділення національного Олімпійського комітету України (голова Підгрушна О.М.) проходив дев’ятий відкритий кубок з бадмінтону спортивного клубу ТНПУ ім.В.Гнатюка, приурочений Дню Збройних Сил України.

З кожним роком все більше любителів бадмінтону приймають участь у змаганнях. За кубок вели боротьбу вісім команд любителів цієї чудової гри. На майданчику зійшлись у протистоянні гравці різного віку та професій. Лікарі, бізнесмени, педагоги, банкіри, кандидати наук, доценти, завідувачі кафедрами, на корті всі були рівні і підчинялись єдиному: правилам змагань та Олімпійським принципам чесної гри.

Вдало виступила команда бадмінтоністів нашого університету, за яку у цьому році вперше виступав учасник антитерористичної операції, доцент кафедри інформатики та методики її викладання Андрій Вельгач.

Переможці змагань були нагороджені кубками і грамотами які надав профспілковий комітет працівників університету, а всі учасники - заохочувальними призами, наданими Тернопільським обласним відділення НОК України.

Спортивний клуб ТНПУ ім. В.Гнатюка

Нагороди_чекають_своїх_володарів
Нагороди чекають своїх володарів

Учасники_змагань_з_бадмінтону_3_грудня_2017_р
Учасники змагань з бадмінтону 3 грудня 2017 р.

Дружня_команда_ТНПУ
Дружня команда ТНПУ