«Клуб соціальних ініціатив та волонтерства ТНПУ ім.В.Гнатюка» єднає усіх добрими справами під гаслом   «Йдучи «дорогою добра»,   ми змінимо світ на краще!» (ФОТО)

«Клуб соціальних ініціатив та волонтерства

ТНПУ ім.В.Гнатюка»

єднає усіх добрими справами під гаслом

«Йдучи «дорогою добра»,

ми змінимо світ на краще!»

Уже більше року на базі факультету педагогіки та психології успішно діє «Клуб соціальних ініціатив та волонтерства ТНПУ ім.В.Гнатюка». Попри такий короткий термін свого існування, учасники клубу вже встигли зробити чимало корисних справ.

Координатор клубу, Ольга Водяна, розповіла про ідею реалізації соціального проетку: «Активними ініціаторами створення клубу стали викладачі кафедри соціальної роботи та соціальної педагогіки. Разом із колегами ми прагнули по-максимуму залучити студентів до волонтерства, з метою розвитку їх професійних навичок та отримання нового досвіду, воодночас збагачуючи свій внутрішній світ».

Варто зазначити, що основною метою клубу є сприяння розвитку соціальних ініціатив у молодіжному середовищі та допомога соціально вразливим категоріям дітей, молоді та іншим потребуючим допомоги верствам населення.

Протягом року учасники клубу встигли реалізувати чимало проектів, серед яких благодійні акції, культурно-дозвіллєві заходи для дітей та молоді міста, надання послуг дітям-сиротам та дітям, які залишилися без батьківської опіки та піклування, розвивально-корекційна, реабілітаційна та дозвіллєва робота із дітьми з інвалідністю та інше. Волонтери клубу ініціювали проведення курсу навчальних занять з іноземних мов (англійської та німецької) для дітей-сиріт, дітей із малозабезпечених сімей та дітей із сімей внутрішньо переміщених осіб, а також на базі бібліотеки організували інтерактивний театр для дітей із різними фізичними вадами.

Учасники клубу запевняють, що його функціонування допоможе створити позитивний імідж та репутацію волонтерської діяльності в широкому колі громадськості, а також є чудовою можливістю для саморозвитку його членів.

5 грудня на факультеті педагогіки та психології ТНПУ ім.В.Гнатюка відбувся Благодійний Ярмарок, присвячений Міжнародному дню волонтера. Метою заходу був збір коштів для дітей-сиріт, дітей із малозабезпечених сімей та інших категорій дітей, що потребують допомоги. Щиро дякуємо всім, хто був небайдужим та долучився до нас, навіть на відстані. Ваша допомога та підтримка є надзвичайно важливою!

Кожен охочий може долучитися до нашої великої сім`ї «Клубу соціальних ініціатив та волонтерства ТНПУ ім.В.Гнатюка» і робити спільно чимало добрих справ.

Пам’ятайте, що Україна починається з НАС!

Волонтерство - це стиль життя!

Придбання цінних виробів

Ой на Андрія гадали дівчата