Можливість для стажування студентів ТНПУ ім.В.Гнатюка у Турецькій Республіці (ФОТО)

Можливість для стажування

студентів ТНПУ ім.В.Гнатюка

у Турецькій Республіці

6 грудня представники ТОВ “КАЛІПСО ТУР ЮА» провели презентацію програм  стажування студентів на базах практики на території  Турецької Республіки. На зустрічі були присутні студенти географічного факультету спеціальності туризм, факультету фізичного виховання та факультету іноземних мов.

В результаті домовленостей між керівництвом нашого університету і ТОВ “КАЛІПСО ТУР ЮА» було підписано договір про співробітництво з питань стажування студентів. Ця угода передбачає удосконалення наявних та набуття нових професійних знань, умінь та навичок, вивчення та засвоєння нових технологій, техніки, набуття додаткових знань з іноземних мов.

Зараз відбувається набір учасників в рамках програм стажування. Тому тим студентам ТНПУ ім. В. Гнатюка, які хочуть брати участь в цих програмах,  потрібно  зареєструватися на сайті ТОВ “КАЛІПСО ТУР ЮА»:

За додатковою інформацією звертатись у відділ міжнародних зв’язків.

Представники з Турецької Республіки презентують програми стажування.jpg
Представники з Турецької Республіки презентують програми стажування

Вітальне слово проректора з наукової роботи та міжнародного співробітництва Буяка Б.Б.
Б.

Договір про співпрацю підписано

Студенти,  декани факультетів та викладачі
Студенти,  декани факультетів та викладачі