Студенти ТНПУ ім.В.Гнатюка - учасники проекту «Соціальна інклюзія та інтеграція  людей з інвалідністю  засобами фізичного виховання,  фізичної активності і спорту» (ФОТО)

Студенти ТНПУ ім.В.Гнатюка - учасники проекту

«Соціальна інклюзія та інтеграція

людей з інвалідністю

засобами фізичного виховання,

фізичної активності і спорту»

З 5 грудня по 7 грудня 2017 року у м. Києві відбувся Всеукраїнський освітній та науковий захід «Дні студентської науки в НУФВСУ» за підтримки ЮНЕСКО в межах проекту "Соціальна інклюзія та інтеграція людей з інвалідністю засобами фізичного виховання, фізичної активності і спорту".

У ньому взяли участь кращі студенти з 9 вузів України. Запрошеними були й студенти нашого університету – магістрантка 1 курсу факультету фізичного виховання - Лукачат Юлія та студент 4 курсу факультету фізичного виховання - Хома Олександр.

Відкривали захід Євгеній Імас – ректор Національного університету фізичного виховання і спорту України, Ольга Борисова – проректор з науково-педагогічної роботи Національного університету фізичного виховання і спорту України та Ірина Когут – директор науково-дослідного інституту Національного університету фізичного виховання і спорту України.

Перший день був присвячений ознайомленню учасників заходу з Національним університетом фізичного виховання і спорту України та його технічним та матеріальним забезпеченням. Також на базі лабораторій Науково-дослідного інституту були проведені різноманітні майстер-класи. День закінчився екскурсією пам’ятками ЮНЕСКО в Києві.

Диплом за ІІ місце у брейн-рингу

Другого дня відбувався навчальний семінар «Волонтерство як фактор розвитку спорту для людей з інвалідністю та гуманізації суспільства» в ході якого учасники мали змогу зустрітися з чемпіонками та призерками Паралімпійських ігор Оленою Акопян та Світланою Тріфоновою. А також послухати лекції директора ВООІ «Група активної реабілітації» Володимира Азіна на теми «Інвалідність та суспільство» і «Універсальний дизайн». День завершився походом до музею досягнень братів Кличків.

У завершальний третій день відбувся брейн-ринг «Fair-Play в житті студента», в якому збірна команда студентів ТНПУ ім. В. Гнатюка та НУФВС зайняла друге місце.

По завершенні заходу всі учасники були нагородженні сертифікатами та пам’ятними призами.

Диплом за ІІ місце у брейн-рингу

Доц. ТМОПС Єднак В.Д.

З лектором, директором ВООІ «Група активної реабілітації» В. Азіним
З організаторами заходу Учасники проекту О.Хома та Л.Лукачат