Завершився перший етап проекту “Прогресивне управління університетами”,  в якому бере участь ТНПУ ім.В.Гнатюка (ФОТО)

Завершився перший етап проекту

“Прогресивне управління університетами”,

в якому бере участь ТНПУ ім.В.Гнатюка

З 27 листопада по 1 грудня на базі Університету Масарика (м.Брно, Чеська Республіка) відбувався перший етап проекту “Прогресивне управління університетами”, взяти участь в якому було запрошено наш університет.

Цей етап Проекту був присвячений Інтернаціоналізації. Романа Миронівна Мисула, начальник відділу міжнародних зв’язків, представляла на ньому Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка. До слова, логотип ТНПУ ім. В. Гнатюка виявився одним з таких, який інші учасники впізнали найшвидше. У тренінгу брали участь проректори з міжнародної роботи та керівники/працівники міжнародних відділів більш ніж 20 українських університетів.

Університет Масарика (УМ) є державним навчальним закладом Чехії (другим за величиною після Празького університету), у 2019 році відзначатиме 100-річчя від заснування, відомий своєю активною діяльністю в галузі Інтернаціоналізації. В університеті існує великий Центр міжнародної співпраці, а також міжнародні відділи на кожному з факультетів. На одному лише факультеті освіти навчається 5000 студентів.

Презентації та практичні завдання були присвячені таким темам як міжнародний маркетинг, проектний менеджмент, інтернаціоналізація навчальних програм, стратегічне партнерство. Проводили їх як фахівці з Чехії (Брно, Прага), Канади, а також представники партнера  УМ - Гаазького університету (Нідерланди).

Програмою було також передбачено представлення та відвідання надзвичайно потужного центру Тейрезія, що працює для забезпечення доступу до освіти в Університеті Масарика людям з особливими потребами. А також їм надається підтримка під час участі в міжнародних програмах мобільності.

Наступні етапи Проекту будуть присвячені забезпеченню якості освіти та інклюзії у вищих навчальних закладах.

Викладачів та працівників ТНПУ ім. В. Гнатюка, які прагнуть розвивати міжнародні зв’язки, запрошуємо 12 грудня о 12 год в 32 ауд. головного корпусу.

Учасники після завершення першого робочого дня

Під час трейнінгів

Центр Тейрезія, Університет Масарика

Вручення сертифікату про участь координатором проекту Mgr. Lenka Gulová, Ph.D.
Вручення сертифікату про участь координатором проекту
MgrLenka Gulová, Ph.D.

Після оглядової екскурсії містом, перед головним корпусом Університету Масарика