Олімпійські цінності - основа діяльності вчителя сучасної української школи

Олімпійські цінності - основа діяльності

вчителя сучасної української школи

«У своїй діяльності ми багато уваги приділяємо залученню саме молодого покоління до спорту та вихованню нових чемпіонів. Те, що підтримка наших олімпійців, змагання в чесній боротьбі, дружба і спілкування підвищують якість життя молоді – важливий висновок для нас. Звичайно, що не всі, хто займається спортом, стануть чемпіонами, але виростуть сильними та успішними особистостями», - зазначив доктор наук з фізичного виховання і спорту, президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка який 15 листопада 2017 року оголосив про старт нової соціальної кампанії, яка спрямована на залучення молоді країни до здорового та активного способу життя.

Кожна школа України отримає спеціально виготовлені Національним олімпійським комітетом диски з відеороликами для використання у освітньо-виховній роботі. У фільмах показано, як спорт і загальнолюдські цінності та залученість у команду допомагають молодим людям досягти успіху й отримати радість від життя.

Тернопільський національний педагогічний університет ім. Володимира Гнатюка першим серед вищих навчальних закладів України приєднався до ініціативи Національного олімпійського комітету. Всі бажаючі мають змогу переглянути відеоролики на інформаційному екрані головного корпусу.

Студенти історичного факультету, як майбутні педагоги, у ході спільних заходів кафедри фізичного виховання та Тернопільського обласного відділення НОУ України, Олімпійської академії України отримали знання про олімпійський рух, олімпійські цінності, Олімпійські ігри їх важливе значення для молоді України. Стипендіат НОК України, випускник нашого університету Іван Панасюк, розповів студентам, що через впровадження у життя олімпійських цінностей люди мають можливість відчути себе частиною спільнот – чи то вболіваючи за свою національну команду на змаганнях, чи то беручи участь у численних олімпійських проектах. Долучити якомога більше дітей до цього процесу завдання не лише фахівців з фізичного виховання і спорту, але і всієї педагогічної спільноти України.

Голова Тернопільського обласного відділення
Олімпійської академії України
Андрій Огнистий

Знайомство студентів з олімпійськими цінностями