Програма «Горизонт 2020» у ТНПУ ім. В. Гнатюка

7 грудня на базі факультету іноземних мов ТНПУ імені Володимира Гнатюка відбувся семінар "Пошук фінансування для досліджень українських вчених: гранти Державного фонду фундаментальних досліджень та програма підтримки науки та інновацій "Горизонт 2020" за участю представників двох національних контактних пунктів програми: "Європа у світі, що змінюється: інноваційні, інклюзивні та розумні суспільства", "Безпечні суспільства: захист свободи та безпеки Європи та її громадян (Національний університет "Києво-Могилянська академія"),  «Європейська Рада Досліджень» (Державний фонд фундаментальних досліджень)

На семінарі викладачі, аспіранти та магістранти дізнались про програму підтримки науки та інновацій "Горизонт 2020", зокрема про умови та форми участі у ній, про актуальні конкурси на 2018-2019 рр. Окрім того, були висвітлені конкурси Державного фонду фундаментальних досліджень, в тому числі гранти Президента для молодих учених.

Корисні посилання:

Програма «Горизонт 2020» у ТНПУ ім. В. Гнатюка

Вітальне слово від проректора з наукової роботи та міжнародного співробітництва професора Буяка Богдана Богдановича

Програма «Горизонт 2020» у ТНПУ ім. В. Гнатюка

Презентація програм Державного фонду фундаментальних досліджень