Студенти кафедри театрального мистецтва доторкнулися до творчості легендарної Лесі Українки

Студенти кафедри театрального мистецтва

доторкнулися до творчості

легендарної Лесі Українки

9.12.2017 р.  студентам кафедри театрального мистецтва факультету мистецтв випала неабияка можливість вирватись із тривіальності та доторкнутись до творчості легендарної Лесі Українки за допомогою Львівського академічного театру ім.Л.Курбаса. А саме ми побували на виставі "Лісова пісня".

Після перегляду усі були сповнені вражень. Три з половиною години - стільки тривала вистава - не гіперболізуючи, пройшли, наче 5 хвилин. Це була суміш неймовірно позитивних емоцій та терпкості почуттів. Дивлячись на незвичайний триб звичайних, як здавалось, життєвих обставин, не можна реагувати апатично. Як відомо, кожен театр, режисер, та зокрема і актор, працюючи над виставою, старається створити глядачу умови, за яких він би відчував себе не як спостерігач, а як співавтор. Але такого тісного зв'язку, як у цьому театрі, не бачили раніше.

Нестандартний підхід до постановки спонукає не лише до пасивного спостереження за подіями, а й є рушійною силою до багаточергової як індукції, так і дедукції, вимагаючи тримати розумові процеси у тонусі. Також вражає гра акторів, які вміють майже миттєво із одежі ніжності перейти у світ жорстокості, не подаючи ніякого права на помилування.  Однозначно, ця вистава закарбується у нашій пам’яті надовго.

Студентка групи СМ-13
Аліна Познякова

Зустріч з колишнім студентом, а нині провідним актором театру ім.Л.Курбаса Василем Колісником

Після вистави у театрі