Магістранти спеціальності «Переклад»   ТНПУ ім.В.Гнатюка  отримали подяки за переклад   під час міжнародної виставки котів

Магістранти спеціальності «Переклад»

ТНПУ ім.В.Гнатюка

отримали подяки за переклад

під час міжнародної виставки котів

Магістранти спеціальності «Переклад» ТНПУ ім.В.Гнатюка забезпечували усний послідовний переклад під час міжнародної виставки котів «Мурколай»

У Тернополі 2-3 грудня проводилась міжнародна виставка котів «Мурколай» у ПК «Березіль» за підтримки та організації ГО ТОЛК «Селіна». Щоб взяти участь у заході, власники пухнастих улюбленців приїздили з різних куточків України.

На виставці були присутні судді Всесвітньої федерації кішок (WCF):

– Антонелло Барделла

– Аліція Бядаш

– Дорота Подлейська

– Фабріс Кальм

– Данієль Санчес

Студенти групи мПА брали активну участь при екзаменуванні муркотиків, надаючи якісний переклад і допомагаючи учасникам знайти спільну мову із суддями.

Закордонні гості були дуже задоволені та приємно вражені високим рівнем українських котиків, і вони сподіваються знову завітати до України.

Магістрант факультету іноземних мов

Соломаха Іван