У ТНПУ ім.В.Гнатюка відбувся ярмарок   молодіжних громадських організацій (ФОТО)

У ТНПУ ім.В.Гнатюка відбувся ярмарок

молодіжних громадських організацій

12 грудня у фойє головного корпусу ТНПУ ім.В.Гнатюка за підтримки відділу у справах молоді відбувся ярмарок молодіжних громадських організацій, у якому взяли участь представники 11 МГО, а саме: Національна молодіжна рада України, Тернопільська молодіжна міська рада, Ініціативна група «Молодіжна столиця України», Центр комунікаційних студій, Молодіжна правозахисна агенція, Файне місто, Спілка Української молоді, Молодіжний центр розвитку міст, Асоціація трудових об’єднань молоді, Права молодь та Активна громада Тернополя. Молодь презентувала проекти у сфері волонтерства, працевлаштування, неформальної освіти, реалізації різноманітних освітніх програм, розповідала про труднощі роботи МГО, ідеї та перспективи.

Студенти університету мали можливість поспілкуватися з представниками організацій, дізнатись про проекти і заходи, що проходять у Тернополі, та у майбутньому долучитись до їх реалізації.

Після презентації відбулась робоча зустріч представників МГО, на якій з вітальним словом виступив начальник відділу у справах молоді, доцент, голова ГО «Освітній центр» Брославський В.Л. Він побажав молоді успіхів у реалізації планів, згуртованості та наполегливості.

Такі заходи є не тільки цікавими, корисними та пізнавальними, а й вкрай необхідними. Студенти побачили, як можна реалізувати власні ідеї та проекти, поспілкувались з активними молодими людьми, познайомились з представниками цікавих молодіжних громадських обєднань.

Відділ у справах молоді

Студентам цікаво