Студенти-першокурсники факультету педагогіки і психології вперше на педагогічній практиці

Студенти-першокурсники

факультету педагогіки і психології

вперше на педагогічній практиці

Ось і настав довгоочікуваний день зміни звичної цікавої теорії на захоплюючу подорож у різні заклади педагогічного спрямування міста Тернополя, яку для нас організувала викладач кафедри педагогіки і методики початкової освіти Матіяш Валентина Василівна.

За період практики ми побували в різних навчально-педагогічних установах , представники яких охоче та з натхненням розповіли нам про свої здобутки, досвід , який допоміг нам зрозуміти, що кожна професія має свої особливості.

Ми побували в обласній бібліотеці для дітей, яка вразила свої творчим підходом до формування інформаційної культури школярів. Також ми відвідали центр дитячої творчості, діяльність якого спрямована на розкриття та подальше удосконалення талантів кожної дитини. Педагогічною майстерністю поділилися з нами працівники станції юних натуралістів.

Мабуть, найбільше враження справила початкова школа повного дня з поглибленим вивченням іноземної мови. Переступивши поріг цього навчально-виховного закладу ,ми одразу поринули в цю чарівну, пізнавальну атмосферу. В коридорі були виставлені творчі роботи дітей, малюнки ,фотографії, тощо. На сходинках були зображені математичні формули, правопис окремих слів і слова на іноземній мові, для кращого запам’ятовування. Нам показували класні кімнати, в яких проводяться уроки для учнів початкових класів. З дітьми хотілося залишатися все довше-довше і саме в такі моменти ти розумієш , що обрав правильну професію.

Тиждень, проведений на педагогічній практиці, приніс нам море чудових вражень, океан позитивних емоцій і багато корисної та цікавої інформації.

Студентка першого курсу
факультету педагогіки і психології
Христина Кметь

станція юних натуралістів