Студентка факультету філології і журналістики здобула перемогу в ІІІ етапі VIIІ  Міжнародного мовно-літературного конкурсу

Студентка факультету філології і журналістики

здобула перемогу в ІІІ етапі

VIIІ  Міжнародного мовно-літературного конкурсу

18 листопада 2017 року відбувся ІІІ етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Г. Шевченка. Переможницею стала студентка ІІ курсу факультету філології і журналістики Полиняк Марія.

Вітаємо Марію та бажаємо їй не зупинятися на досягнутому, розвиватися професійно та духовно, примножувати свої здобутки на філологічній ниві та гідно представити не лише наш університет, а й студентство області на наступному етапі конкурсу.

Переможниця ІІІ етапу VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Марія Полиняк