Профорієнтаційна робота географічного факультету: викладачі відвідали школи Підволочиського району (ФОТО)

Профорієнтаційна робота
географічного факультету:

викладачі відвідали школи
Підволочиського району

8 грудня 2017 року викладачі географічного факультету, а саме декан – доцент Кузишин А.В., викладач кафедри географії та методики її навчання – Гавришок Б.Б., доцент кафедри геоекології та методики викладання екологічних дисциплін – Лісова Н.О., з профорієнтаційною метою відвідали Скалатську,  Староскалатську та  Колодіївську загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів.

Відбулися презентації спеціальностей «Географія», «Екологія», «Туризм». Увага акцентувалася на особливостях цьогорічної кампанії, перевагах навчання на факультеті, практичній спрямованості, специфіці студентського життя, можливості реалізації себе по завершенню навчання.

У бесідах з учнями роз'яснювалась актуальність та необхідність даних напрямів навчання. Атмосфера зустрічей підкреслила вагомість заходів такого типу та можливість партнерських стосунків між вищими навчальними закладами та загальноосвітніми школами.

Географічний факультет висловлює щиру подяку за теплий прийом директорам, вчителям та учням, а також начальнику відділу освіти Скалатської територіальної об'єднаної громади  Добеньці Тетяні Павлівні.

Доцент кафедри геоекології
та методики викладання екологічних дисциплін
Лісова Н.О.

Слухацька аудиторія Староскалатської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів