Студентка факультету філології і журналістики отримуватиме Президентську стипендію

Студентка факультету філології і журналістики

отримуватиме Президентську стипендію

Президент України Петро Порошенко призначив стипендії переможцям VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Приємно, що серед нагороджених є також студентка ІІ курсу факультету філології і журналістики Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Полиняк Марія, яка отримуватиме Президентську стипендію вже другий рік поспіль.

Щиро вітаємо Марію з такою почесною відзнакою та зичимо подальших звершень та здобутків, професійного розвитку та самовдосконалення, наполегливості та легкості в підкоренні нових вершин!

На фото:
- студентка факультету філології і журналістики Полиняк Марія, яка отримуватиме Президентську стипендію,
- кандидат філологічних наук, доцент Царик Любов Іванівна і студентка факультету філології і журналістики Полиняк Марія