ЗМІ про нас. Співпраця ТНПУ ім.В.Гнатюка   з Тернопільським обласним відділенням   Малої академії наук України (ФОТО)

ЗМІ про нас

Співпраця ТНПУ ім.В.Гнатюка

з Тернопільським обласним відділенням

Малої академії наук України

Діалог митців

13 грудня слухачі секцій відділення філології та мистецтвознавства відвідали захід, присвячений 220-літтю від дня народження одного з найвизначніших письменників Німеччини Генріха Гейне, організований кафедрою німецької філології та методики викладання німецької мови ТНПУ ім.В.Гнатюка.

Учні слухачі переглянули частину відео, яке підготували студенти факультету іноземних мов. Основна увага була сконцентрована на україно-німецьких культурних зв'язках, до створення яких велику мистецьку працю здійснила Леся Українка, перекладаючи твори Генріха Гейне. Двоє студентів факультету зіграли ролі Генріха Гейне та Лесі Українки, які, ведучи світський діалог, розповідають про свій творчий шлях, культурно-мистецьке життя рідних країн. Звучали тексти письменників, вірші Генріха Гейне у перекладі Лесі Українки, багато з яких стали піснями і романсами.

Після цього кандилат філологічних наук, доцент Рокіцька Наталія Волдимирівна та викладач міського відділення МАНУ, кандидат філологічних наук Вирста Наталія Богданівна провели у педагогічному університеті коротку екскурсію, яка стосувалася життя та творчості Генріха Гейне, а також багатьох інших світових митців слова.