На фізико-математичному факультеті провели  конкурс знавців астрономії AstroFest 2017 (ФОТО)

На фізико-математичному факультеті

провели  конкурс знавців астрономії

AstroFest 2017

13 грудня на фізико-математичному факультеті відбувся AstroFest 2017 – незвичайний конкурс знавців астрономії серед викладачів та студентів 4 курсу.  В даному заході брали участь 3 команди: «Гончі пси», яку представляли студенти груп М-42 та М-43, «МСВ», учасниками якої була група Ф-41 та «Не святі» у складі таких викладачів як Громяк М.І., Чорний В.З., Чопик П.І., Вельгач А.В., Бачинський Ю.Г., Стаднік Т.М.

Всі команди виконували завдання різної складності, проявляли свою творчість, знання астрономії та володіння логічним мисленням, щоб здобути титул «найастрономнішого». Найцікавішими конкурсами були ті, які вимагали креативності від кожного учасника. Такі завдання як пантоміма «А зорі тут тихі…»,  конкурс поетів та музичний батл повністю зрівняв викладачів зі студентами у плані досягнення своєї головної мети. Всі вони були в рівних умовах, всі учасники, бажаючи отримати якнайбільше балів, старались показати свої вміння не тільки в галузі фізики й астрономії, але й в окремих видах мистецтва. Варто також відзначити ведучих заходу «Astrofest» Борсук Юлію та Герелевич Тетяну, які впродовж всього дійства взаємодіяли і з учасниками гри і з глядачами. В процесі підготовки команд до наступного конкурсу кожен із запрошених гостей міг дати відповідь на запитання з астрономії, за що отримував солодкий подарунок.

Журі у складі завідувача кафедри фізики і методики її викладання, а також викладача фізики та астрономії Мохуна С.В., студентів Атаманчука Назарія, Халупи Андрія та Буковського Михайла, справедливо та об’єктивно оцінювали кожну з команд. Таким чином 2-ге місце між собою поділили команди математиків та фізиків 4-го курсу, а свою першість в знанні астрономії святкували викладачі фізико-математичного факультету. Проведене свято завершилось привітальним словом декана Громяка М. І та нагородженням переможців фестивалю.

Надіємось, що всім присутнім сподобалося спостерігати за тим, як наші викладачі та студенти вміють вдало поєднувати навчання з відпочинком, який приносить користь та задоволення. Також дякуємо кожному, хто долучився до організації та проведення фестивалю знавців астрономії та сподіваємося, що весь актив факультету буде докладати зусилля для того, щоб такий захід став ще однією нашою доброю традицією і проводився щорічно.

Студентка 3 курсу
фізико-математичного факультету