Найяскравіші моменти практики магістрів факультету педагогіки і психології ТНПУ ім.В.Гнатюка (ФОТО)

Найяскравіші моменти практики магістрів

факультету педагогіки і психології

ТНПУ ім.В.Гнатюка

Найкрутішою та найяскравішою частиною навчального процесу для будь-якого вчителя є практика. Адже, саме під час практики, ми безпосередньо дізнаємось, що являє собою наша професія. Дізнаємось деталі та нюанси вчительської діяльності.

Оскільки, ми, магістри, не лише вчителі, а й майбутні викладачі, наша практика проходила у рідних стінах, найкращому вузі - ТНПУ ім. В. Гнатюка, де у нас є можливість спробувати себе у ролі викладачів.

Навіть, незважаючи на те, що практика уже завершилась, емоції переповнюють і досі. Усі студенти дуже творчі, здібні, завжди готові експериментувати та брати участь в усьому, що ми їм пропонували. А ми, пропонували їм чимало. Це і інтерактивні лекційні заняття, і нестандартні форми проведення практичних та семінарських. Цей творчий тандем студентів викладачів і практикантів реалізовувався у неймовірні і захопливі пари. А також незабутні виховні заходи: літературні вечори, «Педагогічний КВК», святкові ярмарки та ін.

Наше студентське життя сповнене незабутніми подіями та реальними можливостями, найважливіше– уміти використати їх! Ми з впевненістю можемо сказати: «Це так круто бути студентом ТНПУ ім.В.Гнатюка факультету педагогікиі психології» . А як проходить практика у вас на факультеті?

Магістранти 2 курсу
факультету педагогікиі психологія
відділення "Початкова освіта"
Попелишин Юлія та Теслюк Ольга

Лекція з курсу "Художня праця в ДНЗ" проводить Попелишин Юлія.
Лекція з курсу "Художня праця в ДНЗ" проводить Попелишин Юлія

Магістри проводять практичні заняття.
 Магістри проводять практичні заняття

Селфі після першої пари у ролі викладача

Учасники "Педагогічного КВК"

Студенти третього курсу виконують аплікаційну роботу