Поетичний конкурс «Струни душі»   на факультеті педагогіки і психології (ФОТО)

Поетичний конкурс «Струни душі»

на факультеті педагогіки і психології

Цього тижня, у рамках практики, магістранти другого курсу факультету педагогіки і психології (відділення «Початкова та дошкільна освіта» разом з доцентом кафедри філологічних дисциплін початкової освіти Васильківською Надією Адамівною проводили поетичний конкурс «Струни душі».

На заході зібрались усі прихильники молодої поезії. Участь приймали студенти всіх груп факультету: як найменші - першокурсники, так і досвідчені студенти-випускники. Оцінювало молодих поетів журі у складі: декан факультету - Чайка В.М., Васильківська Н.А., Гузар О.В., Куца Л.П., Онишків З.М., Юрків М.М. та Писарчук О.Т. Крім декламації авторських віршів, студенти продемонстрували презентації про кожного з учасників, музичні виступи і виставку збірок поетів Тернопільщини.

Конкурс розпочався із вступного слова організатора вечора Васильківської Н.А.. Свої вірші зачитували Врублевич М. («Пам’яті Шевченка») , Двірник М. («Люблю всім серцем Україну»), Нижник О. («І знов лунають постріли»), Книш М. («Лист до воїнів АТО»), Карп’юк І. («Послання ненароджених»), Голодрига Ю. («Світ соціальних мереж»), Ковальчук О. («Крик природи»), Буряк К. («Їжачок для діточок»), Росоловська О.(« Шира пташечка»),  Свистун Н. («Ми так живемо ніби в нас в запасі…»), Стойкова Ю. («Благаю, Боже, дай мені матусю, Боже»), Шишак А. («Милосердя»), Білоусова А. («Батькам», «Руда Серед безлічі думок»), Кривуцька С. («Ластів’я»), Вітрова О («Про кохання»).

Перше місце  - Юлія Стойкова. Друге місце розділили Буряк Катерина та Свистун Наталія. Третє - Вітрова Олена, Кривуцька Світлана і Руда Христина, яка свою окрасила грою на скрипці.

Приємним сюрпризом свята стала пісня «Happy End», групи Бумбокс, яку виконала студентка групи мПО-2 — Задворна Мар’яна.

Переможці були нагороджені почесними грамотами, невеличкою премією та подарунками. Усі присутні  були приємно вражені та задоволені цим дійством. Висловлюємо подяку усім, хто брав участь та завітав на свято слова!!!

Поезія – це те, що завжди було, є і буде актуальним.

Магістрантка 2 курсу
факультету педагогіки і психології
Ольга Теслюк

Журі конкурсу