Факультету педагогіки і психології нагадує: свято наближається! (ФОТО)

Факультету педагогіки і психології

нагадує:

свято наближається!

Яскравi вогнi запалали не тiльки на рiздвянiй ялинцi, а й душах усiх, хто завiтав у корпус віділення «Початкова та дошкільна освіта» факультету педагогіки і психології.

Пiд новорічні музичні композиції  студенти разом з викладачами прикрасили фойє корпусу виробамии студентів факультету педагогіки і психології та факультету мистецтв і створили святковий настpiй.

Нехай Новий 2018 рік принесе радість і злагоду в кожну домівку, Щоб Різдвяний дух сповнив наші серця мелодією свята та хорошим настроєм.

Нехай усі мрії та плани стали реальністю, а віра у добру казку ніколи не покидала!

Достатку і благополуччя, любові та порозуміння, миру і процвітання нам і нашій Україні!

Засій же, доле, вам на щастя жито,

Пішли для відкритів вам сто доріг!

Хай кожним буде чесно вік прожито!

І кожен хай знайде свій оберіг!

Хай збереже він сили від зневіри,

Від горя, розпачу, біди.

Творіть добро, щомить, щоднини

Бо лиш добро врятує світ!

Викладач кафедри педагогіки
 і методики початкової
та дошкільної освіти
Оксана Писарчук

Студенти з подарунками для дітей
Студенти з подарунками для дітей На занняттях, де виготовляли новорічні прикраси
На занняттях виготовляли новорічні прикраси Новорічні вироби студентів
Новорічні вироби студентів Наш святково прибраний корпус
Наш святково прибраний корпус найкращі вітання від студентів та викладачів з 2018р
Найкращі вітання від студентів та викладачів з прийдешнім 2018 роком і зимовими святами!