Аліна Головко, студентка факультету іноземних мов: ні на хвилину не шкодую, що обрала саме таку альма-матер! (ФОТО)

.Студентські есе

Чому я обираю ТНПУ ім.В.Гнатюка

Аліна Головко, студентка
факультету іноземних мов:

"Ні на хвилину не шкодую,
 що обрала саме таку альма-матер!"

Кожен в наш час мріє про щасливе майбутнє. Для цього потрібно прикласти титанічні зусилля, а саме правильно інвестувати у свій розвиток. Коли я закінчувала навчання в школі, я зрозуміла, що без вищої освіти сьогодні нікуди. Тому одразу ж виникло питання, де здобути її за омріяною професією. Серед безлічі варіантів університетів по всій Україні я обрала саме Тернопільський національний педагогічний університет. Дізнавшись багато інформації від студентів через соціальні мережі, проаналізувавши сайт університету, я зробила певні висновки. Тому я навчаюсь саме тут, на факультеті іноземних мов, і не шкодую, що обрала саме цей навчальний заклад.

Під час перших лекцій я була приємно здивована як і станом аудиторій, які оснащені необхідною технікою для цікавого та непростого навчального процесу, так і чудовими викладачами, що є, безперечно, майстрами та патріотами своєї справи.

Варто додати і про самий навчальний процес. Викладачі надають доступ до усіх потрібних матеріалів, відповідають на будь-яке твоє запитання та діляться своїм досвідом роботи. Неодноразово нам, як студентам, давали різні поради стосовно практичних застосувань нашої професії. Ще один плюс навчання в університеті – це регулярні заняття з носіями мови, де кожен може не тільки практикувати мову, а й вільно запитати про все, що турбує, обговорити різні життєві ситуації та обмінятися культурним досвідом.

Саме в університеті я навчилася підходити до усього більш відповідальніше. Поясню чому. Усі завдання є цікавими, тому потребують повного занурення в їх дослідження. Цей процес довгий та плідний, проте результат вартий того. Ти починаєш аналізувати роботи інших науковців, систематично обробляти інформацію, не боятися запитувати викладачів (вони завжди відгукуються і тільки раді допомогти, підкажуть, що краще).

Ще одна причина, чому я обрала ТНПУ - це можливість отримати ще й професію вчителя. Вже на першому курсі були лекції з педагогіки та психології, що для першокурсника є одночасно дуже цікавим та дещо незрозумілим, але вже після завершення курсу ти здобуваєш великий багаж знань, які можеш практично застосувати.

Більшість моїх однокласників обрали місто, в якому навчатися, а не університет. Я ж притримувалася іншої стратегії: обирала заклад, де я зможу отримати потрібні знання для майбутньої професії-перекладача. Саме в Тернопільському національному педагогічному університеті я зрозуміла, що колективна праця викладачів та всіх робітників створюють ту атмосферу університету, яка тобі допомагає розвиватися далі. Тому ні на хвилину не шкодую, що обрала саме таку альма-матер.

Студентка ІІІ курсу
факультету іноземних мов
групи ПА-36
Головко Аліна

До занять готові!

Разом з друзями

Костюмована вечірка: вивчаємо традиції інших країн

Факультет іноземних мов - улюблений!

А як же без селфі?

Тел. (098) 416-65-93 Тел. (095) 565-38-98 Тел. (0352) 53-39-58