До уваги випускників  загальноосвітніх навчальних закладів!   “Студентські канікули”   на факультеті філології і журналістики (ФОТО)

До уваги випускників

загальноосвітніх навчальних закладів!

“Студентські канікули”

на факультеті філології і журналістики

На факультеті філології і журналістики з 10 по 12 січня о 11: 00 год. відбудуться «студентські канікули». У зазначений час проводитимуться лекції, що стосуються проблемних питань ЗНО з української мови та літератури. Також відбудуться майстер-класи та тренінги з журналістики.

Дорогі абітурієнти!

Якщо Ви прагнете заглибитись у таїну рідного слова,

•                 якщо хочете поглибити свої знання з української мови та літератури,
                    якщо мрієте відчути себе сучасним журналістом,
                    якщо бажаєте відчути смак студентського життя,
                    якщо маєте намір дізнатися усі нюанси ЗНО з української мови і літератури,
          якщо хочете поспілкуватися з викладачами і студентами факультету філології і журналістики,

•                 якщо підготували запитання справжнім професіоналам своєї справи, –

Вам обов’язково потрібно відвідати «студентські канікули» на факультеті філології і журналістики ТНПУ ім.В.Гнатюка!

Синичка Марія

студентка групи УФ-21

факультету філології і журналістики

​Цікаві пари на факультеті філології і журналістики

​Студенти факультету філології і журналістики чекають гостей!