«Ніч перед Різдвом»  на факультеті філології і журналістики  ТНПУ ім.В.Гнатюка (ФОТО)

«Ніч перед Різдвом»

на факультеті філології і журналістики

ТНПУ ім.В.Гнатюка

Новий рік – казковий час! Саме в передноворічно-різдвяний період нам хочеться здійснення бажань і чудес. Тож в Новий рік всі хочуть взяти лише найкраще, а у старому залишити нещастя, незгоди і проблеми. А ще ми усі віримо в щасливе майбутнє. Не обминув радісний, святковий настрій і Тернопільський національний педагогічний університет ім.В.Гнатюка.

26 грудня на факультеті філології і журналістики студенти групи УФ-11 влаштували справжню зимову казку за мотивами казково-фантастичної повісті М. Гоголя «Ніч перед Різдвом». Завітали на виступ студентів-першокурсників декан факультету д. філол. н., проф. Вільчинська Тетяна Пилипівна, заступник декана з навчальної роботи к. наук із соц. комунікацій Синоруб Галина Петрівна, завідувач кафедри теорії і методики української та світової літератури д. філол.н., проф. Ткачук Микола Платонович, к.філол.н., доц. кафедри української мови та методики її навчання Штонь Олена Петрівна, заступник декана з виховної роботи к.філол.н., доц. Свистун Ніна Олександрівна. Серед присутніх було багато студентів, куратор академічної групи УФ-11 к.філол.н., доцент Панчук Галина Дмитрівна. Організаторами цього свята стали к. філол. наук, доц. кафедри теорії і методики української та світової літератури Скуратко Тетяна Миколаївна і Бородіца Світлана Василівна, які й, власне, допомагали першокурсникам у підготовці свята.

Студенти розказували дотепні вірші, побажання, співали новорічні й різдвяні пісні, продемонструвавши свої таланти, і вкотре показали, що студентське життя – це не лише навчання. На завершення свого виступу першокурсники пригощали усіх присутніх смачними пампушками. Панувала справді казкова новорічно-різдвяна атмосфера.

Синичка Марія

студентка групи УФ-21