На факультеті філології і журналістики розпочалися «Судентські канікули»

На факультеті філології і журналістики

розпочалися «Судентські канікули»

Канікули – це час для відпочинку і нових вражень, а для випускників загальноосвітніх навчальних закладів це додатковий час, щоб підготуватися до іспитів та ЗНО. Для того, щоб випускники змогли відчути «смак» студентського життя, прослухати лекції, які стосуються проблемних питань ЗНО з української мови і літератури, на факультеті філології і журналістики Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка розпочалися «студентські канікули».

Вже у перший день «студентських канікул» майбутні абітурієнти прослухали лекції з окремих розділів мовознавства та літературознавства, а саме: з фонетики (к. ф. н., доц. кафедри загального мовознавства та слов’янських мов Панчук Галина Дмитрівна), з морфеміки і словотвору (к. ф. н., доц. кафедри загального мовознавства і слов’янських мов Бабій Ірина ) та з давньої української літератури (к. ф. н., доц. кафедри теорії і методики української та світової літератури Скуратко Тетяна Миколаївна).

Також випускники загальноосвітніх навчальних закладів мали можливість дізнатися про особливості розвитку та перспективи сучасної журналістики (д. ф. н., проф. кафедри журналістики Поплавська Наталія Миколаївна).

Майбутні абітурієнти з великим ентузіазмом слухали, записували, ставили свої запитання. Учні, почерпнувши для себе багато нових знань, із захопленням поспілкувалися із кращими студентами факультету філології і журналістики, ознайомились із студентським життям на факультеті.

Студентка факультету філології і журналістики
Синичка Марія

консультація

"Студентські канікули" на факультеті філології і журналістики