Молодіжний хор ТНПУ ім.В.Гнатюка створював різдвяну феєрію на фестивалі колядок  (ФОТО)

Молодіжний хор ТНПУ ім.В.Гнатюка

створював різдвяну феєрію на фестивалі колядок

Забудьте торг життя на мить

Втишіться, Господь з вами,

Чи чуєте?... Вона летить

Надземними шляхами!

Вона, колядка...

Боже мій,

Спішіться, сестро, брате,

Назустріч гості дорогій

Йдіть і ведіть її до хати!

Диплом учасників

Такими словами нашого земляка Богдана Лепкого розпочалась різдвяна феєрія  учасників III парафіяльного фестивалю колядок "Возвеселімся всі разом нині", котрий відбувся 13 січня в церкві Святого Первоверховного Апостола Петра в Тернополі.

Свою майстерність демонструвало 25 хорових колективів, серед яких  і молодіжний хор Тернопільського національного педагогічного університету ім. В.Гнатюка ( керівник Галина Місько).  На фоні найбільшої шопки в Україні, особливо натхненно прозвучали перші акорди  колядки  П. Думницького "Возвеселімя всі разом нині" у виконанні зведених хорів – Архикатедрального Собору Зачаття Пречистої Діви Маірії, хору "Осанна" церкви Святого Апостола Петра, молодіжного хору ТНПУ ім.В.Гнатюка.

Фестивальна програма нашого колективу – різдвяне дійство М.Лисенко "Колядки і щедрівки" (хореогафія Людмили Щур), вразили всіх пошановувачів зимових обрядових традицій чудовим виконанням, щирістю, артистизмом. Теплі слова наших віншувальників хвилею аплодисментів зустріли присутні в храмі. Нових творчих злетів!

Художній керівник хору

Галина Місько

Відкриття фестивалю. П.Думницький «Возвеселімся всі разом нині» у виконанні зведених хорів .

Фестивальний виступ молодіжного хору ТНПУ ім. В. Гнатюка( керівник Галина Місько). М. Лисенко «Колядки і щедрівки»