Відбулася Зимова школа 2018   у Вищій Лінгвістичній Школі м. Ченстохова   для студентів та викладачів

Відбулася Зимова школа 2018

у Вищій Лінгвістичній Школі м. Ченстохова

для студентів та викладачів

Наш університет декілька років поспіль успішно співпрацює з Вищою Лінгвістичною Школою м. Ченстохова. З польськими партнерами склалися добрі стосунки в навчальній і науковій роботі, організації конференцій і видавничій справі тощо.

Вкотре студенти та викладачі під керівництвом ректора Буяка Б.Б. відвідали  Вищу Лінгвістичну Школу м. Ченстохова, де відбувалася Зимова школа 2018. Студенти мали різноманітні заняття для складання академрізниці відповідно до обраної спеціальності.

А  викладачі Довгань О.З., Кузь Ю.С., Гуменюк С.В., Середа І.О., Лаврін Г.З. завершили трьохмісячне стажування з метою підвищення кваліфікації згідно науково-педагогічногу фаху. Програма стажування включала  компоненти дистанційної освіти в режимі on-line і безпосередні заняття з науковцями та освітянами Польщі. Викладачі нашого вишу ознайомились із сучасними європейськими освітніми інтернет-інструментами на платформі e-learning,  вивчали організаційні аспекти реалізації міжнародних програм, сучасний освітній менеджмент, найновіші освітні технології тощо. Всі учасники Програми стажування отримали міжнародні сертифікати про підвищення професійної кваліфікації.

Варто зазначити, що наші викладачі також мають можливість у Вищій Лінгвістичній Школі м.Ченстохова проходити мовний курс та тестування з отриманням сертифіката із зазначенням  рівня володіння  англійською, німецькою, польською мовами.

Викладачі нашого університету та керівники Вищої Лінгвістичної Школи

Учасники Програми стажування від ТНПУ ім.В.Гнатюка.
Учасники Програми стажування від ТНПУ ім.В.Гнатюка