На географічному факультеті ТНПУ ім.В.Гнатюка читатиме лекцію професор токійського університету (Японія)

На географічному факультеті

ТНПУ ім.В.Гнатюка

читатиме лекцію

професор токійського університету (Японія)

Професор Шінджі Іванага (Prof. Shinji Iwanaga) – відомий соціолог-урбаніст, який представляє Інститут соціології та соціальних наук приватного токійського університету Мейджі Гакуїн (Meiji Gakuin University). Коло його наукових інтересів, як гостьового професора Паризького Університету Сорбонна та Гамбурзького університету, охоплює, у тому числі, європейський культурний простір в контексті вивчення особливостей поширення міського способу життя, факторів його модернізації.

Виключно вагомого значення професор Шінджі Іванага надає польовим дослідженням поселенської структури міських поселень Західної України, знайомству з їхньою історією, які сукупно визначали і продовжують визначати суспільно-географічні особливості регіону. Його погляд на проблеми урбанізованих територій спрямований на встановлення ознак глобалізаційних процесів в економічній, політичній та культурній сфері суспільства.

Одним із аспектів його наукових експедицій є аналіз екологічної ситуації у містах та містечках нашого регіону.

Лекція відбудеться 7 лютого, об 11:10 в ауд. 156, головний корпус університету.

лекція Шінджі Іванага