Студент географічного факультету ТНПУ ім.В.Гнатюка переможець фінального етапу Національного конкурсу з ораторського мистецтва!

Студент географічного факультету

ТНПУ ім.В.Гнатюка -

переможець

фінального етапу

Національного конкурсу

з ораторського мистецтва!

Cтудент другого курсу географічного факультету, спеціальності «Туризм» Кривий Ігор виборов 2 місце у фіналі Національного конкурсу з ораторського мистецтва, який  відбувся в суботу, 27 січня 2018 року, в Американському домі, м.Київ.

Конкурс проводиться щорічно Спілкою англійської мови України. Участь у конкурсі взяли українські студенти віком від 16 до 20 років на денній формі навчання. Вони змагалися за головний приз – представляти Україну на Міжнародному конкурсі публічних виступів, який пройде в Лондоні в травні 2018 року.

19 півфіналістів, які взяли участь в конкурсі,  представляли Львівський національний університет ім. І.Франка, Київський національний університет «Києво-Могилянська академія», Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім.Ігоря Сікорського», Київський національний економічний університет, Тернопільський національний педагогічний університет ім.В.Гнатюка, Тернопільську класичну гімназію, Дніпровську середню школу № 10, Кропивницький педагогічний ліцей та Центральноукраїнський державний педагогічний університет ім.В.Винниченка.

Вітаємо з перемогою!