Викладачі кафедри практичної психології ТПНУ ім.В.Гнатюка на методичному семінарі в Технічному коледжі ТНТУ ім.І.Пулюя

Викладачі кафедри практичної психології

ТПНУ ім.В.Г
натюка

на методичному семінарі

в Технічному коледжі
ТНТУ ім.І.Пулюя

1 лютого 2018 року викладачі кафедри практичної психології Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка долучилися до проведення методичного семінару для викладачів Технічного коледжу ТНТУ імені Івана Пулюя.

Зокрема доцент кафедри, кандидат психологічних наук З.М.Адамська виступила з доповіддю на тему «Психологічні особливості професійно-особистісного становлення фахівця в контексті гуманітаризації вищої професійної освіти». Під час доповіді основна увага була зосереджена на висвітленні психологічних особливостей розвитку особистості в старшому підлітковому віці; проаналізовано актуальні проблеми становлення фахівця в сучасних соціокультурних умовах. Особливу увагу було акцентовано на актуальності гуманітаризації вищої професійної освіти на сучасному етапі розвитку суспільства.

Після завершення доповіді викладачі  коледжу взяли активну участь в обговоренні актуальних проблем сучасної освіти.

Кафедра практичної психології

Під час проведення методичного семінару