Про перспективи Нової української школи йшлося на регіональній науково-практичній конференції в ТНПУ ім.В.Гнатюка

Про перспективи Нової української школи

йшлося на
регіональній науково-практичній конференції

в ТНПУ ім.В.Гнатюка

5 лютого 2018 року за ініціативи кафедри інформатики та методики її викладання в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка відбулась регіональна науково-практична конференція  «Екосистема освітніх інновацій педагогічного університету у контексті завдань Нової української школи».

Основною метою проведення конференції була підготовка  висококваліфікованих педагогічних працівників, які здатні до проведення освітніх досліджень та здійснення інновацій в навчальних закладах.

У роботі конференції взяли участь д.філос.н., професор, ректор Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Буяк Б.Б., к.фіз.мат.н., к.пед.н., завідувач кафедри інформатики та методики її викладання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Балик Н.Р., викладачі кафедри інформатики та методики її викладання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, магістранти, педагоги, науковці, представники інституту громадянського суспільства.

Із досвідом інновацій, які реалізовані у навчальних закладах міста Тернопіль та Тернопільської області, виступили директор, вчитель англійської мови Заліщицької державної гімназії Войчишин О.Д., заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель математики Тернопільської Української гімназії ім. І.Франка Ензельт О.П., учитель математики та інформатики, Заліщицької державної гімназії Грушко Н.А., директор ГО «Гуртом!» Ковалик І.М.

Доцент кафедри інформатики
та методики її викладання
Барна О.В

професор, ректор ТНПУ ім.В.Гнатюка Буяк Б.Б.
Виступає професор, ректор ТНПУ ім.В.Гнатюка Буяк Б.Б.