ТНПУ ім. В.Гнатюка запрошує на Всеукраїнську олімпіаду!  Спробуйте власні сили і заробіть додаткові бали!

ТНПУ ім. В.Гнатюка запрошує

на Всеукраїнську олімпіаду!

Спробуйте власні сили і заробіть додаткові бали!

До уваги потенційних абітурієнтів,

батьків, педагогів!

Фахівці стверджують: найкращий виш - той, в  у якому вчаться найрозумніші студенти!

Тернопільський національний педагогічний унівеситет імені Володимира Гнатюк
а  - лідер серед педагогічних, гуманітарних, мистецьких, лінгвістичних та фізкультурних університетів!

Ми дбаємо не тільки про своїх студентів, а й про абітурієнтів.
ТНПУ ім.В.Гнатюка дає чудову можливість своїм майбутнім абітурієнтам: безплатно перевірити знання та здобути додатково до 20 балів  з предметів сертифіката ЗНО при розрахунку конкурсного бала у виші.

Щороку, відповідно до «Положення про Всеукраїнські олімпіади вищого навчального закладу для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти», в ТНПУ ім.В.Гнатюка  проводяться  фахові олімпіади.

Кожний учасник може вибрати один або декілька з таких предметів:

- математика;

- фізика;

- хімія;

- географія;

- біологія.

Олімпіада  проходить в два тури.

Перший тур – дистанційний -  триватиме з 15 лютого до 16 березня 2018 р. Проведення дистанційного туру забезпечує Центр дистанційного навчання ТНПУ.

Учасники, які набрали під час першого туру 75% балів і більше, запрошуються до участі в другому турі, який проходитиме в ТНПУ ім.В.Гнатюка  25 березня 2018 р.

Для участі у Всеукраїнській олімпіаді ТНПУ ім.В.Гнатюка 2018 р. необхідно зареєструватися.
Просто зараз ви можете  заповнити анкету.

Інформація щодо проведення Олімпіади буде висвітлена на офіційному сайті університету, на сайті Олімпіади та на сторінці університету в мережі Фейсбук.

Чекаємо вас, друзі!
І нехай вам пощастить гідно пройти всі випробування і поповнити лави студентського братства ТНПУ ім.В.Гнатюка!

олімпіада