ТНПУ ім.В.Гнатюка  бажає перемог українським олімпійцям (ФОТО)

ТНПУ ім.В.Гнатюка  бажає перемог

українським олімпійцям!

В переддень відкриття Олімпійських ігор 2018 року в Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка спільно з обласним відділенням НОК України проведено акцію «Побажай українським олімпійцям перемог!».

Перед студентами виступили декан факультету педагогіки і психології професор Володимир Чайка, завідувач кафедри фізичного виховання Андрій Огнистий, стипендіат НОК України Майстер спорту України Іван Панасюк.

У дружній розмові студенти дізнались про українських спортсменів, випускників Тернопільського педагогічного університету Олену Підгрушну та Дмитра Підручного, які будуть захищати честь країни на зимових Олімпійських іграх 2018 рокув Пхьончхані.

Кожен з присутніх зміг написатипобажання нашим спортсменам.

Ми, ваші вболівальники, від щирого серця бажаємо вам міцного здоров’я, удачі, перемог на олімпійських трасах! Знайте, що вас підтримує і за вас вболіває вся наша країна.Ні в якому разі не здавайтеся, ні перед чим не зупиняйтеся, не впадайте у відчай при невдачах, адже ми завжди готові вас підтримати!Спасибі за те, що ви витратили багато сил і енергії на славу Українському спорту, за те, що вже стали кращими і тепер зможете захистити спортивну честь країни.Успіхів вам, легких стартів і переможних фінішів !!!

Андрій Огнистий

майбутні_вчителі_початкових_класів_вітають_Олімпійців.JPG
Майбутні вчителі початкових класів вітають Олімпійців
побажання_перемог_від_майбутніх_вчителів Побажання перемог від майбутніх вчителів